مرکز خدمات فنی خودروهای دوگانه سوز شهاب گازسوز مشهد

اولین مرکز استاندارد نصب کیت دوگانه سوز CNG مشهد

شیرآلات

برای اطلاع از موجودی و قیمت با ما تماس بگیرید

شیرآلات

شیر مخزن دستی مخروطی شهاب گاز سوز

شیر مخزن دستی مخروطی شهاب گاز سوز  شیری است که بر روی مخزن نصب شده و عمل ورود وخروج گاز از مخزن به سمت موتور توسط چرخش دستی آن کنترل می گردد. معمولا این شیر دارای یک پولکی پلره شونده و یک مسبر با آلیاز ذوب شونده بوده که در فشار و دماهای بلاتر از حد کاری سیستم باز شده واز افزایش فشار مخزن جلوگیری می کند .همچنین این شیر دارای یک شیر جریان اضافه است که در صورت رد شدن جریان گاز بیشتر از حد طراحی (به عنوان مثال در هنگام سوراخ شدن لوله سوخت) خروج گاز از مخزن را متوقف می نماید.

SHAHABGASSOOZ BAFABDEH IMANDOOST CNG PART
شیرآلات

شیر برقی گاز LPG شهاب گازسوز

شیر برقی گاز LPG شهاب گازسوز علاوه بردارا بودن کلیه مشخصایت شیر دستی مخزن دارای سیستم عملکرد برقی نیز بوده که با قطع برق خودرو مسیر خروجی گاز LPG بسته میگردد.

در بعضی از مدل های شیر مخزن بر روی آن شیر یکطرفه نیز تعبیه گردیده است.

SHAHABGASSOOZ BAFABDEH IMANDOOST CNG PART
شیرآلات

شیر مرکب LPG شهاب گازسوز

شیر مرکب LPG شهاب گازسوز یکی از محصولات شرکت صنایع شهاب گاز سوز است که بر روی مخزن گاز LPG نصب میشود . این شیر وظیفه قطع و وصل جریان گاز و اندازه گیری حجم گاز را بعهده دارد.

SHAHABGASSOOZ BAFABDEH IMANDOOST CNG PART
شیرآلات

شیر مخزن دستی استوانه شهاب گازسوز

شیر مخزن دستی استوانه شهاب گاز سوز  شیری است که بر روی مخزن نصب شده و عمل ورود وخروج گاز از مخزن به سمت موتور توسط چرخش دستی آن کنترل می گردد. معمولا این شیر دارای یک پولکی پلره شونده و یک مسبر با آلیاز ذوب شونده بوده که در فشار و دماهای بلاتر از حد کاری سیستم باز شده واز افزایش فشار مخزن جلوگیری می کند .همچنین این شیر دارای یک شیر جریان اضافه است که در صورت رد شدن جریان گاز بیشتر از حد طراحی (به عنوان مثال در هنگام سوراخ شدن لوله سوخت) خروج گاز از مخزن را متوقف می نماید.